Letenky a servis
pro zajištění služebních cest

V OK-TOURS máme bohaté zkušenosti se všemi druhy firemních cest. Nezáleží na tom, zda hledáte pouze pokoj na jednu noc v rámci služební cesty, nebo požadujete kompletní servis incentivní turistiky pro náročnou klientelu. Pro vaše kolegy a obchodní partnery zajistíme vše potřebné na patřičné úrovni. Stačí nám sdělit vaše požadavky a my se postaráme o zbytek.

Služby

Ubytování

  • Našim klientům nabízíme ubytování v ubytovacích zařízeních všech kategorií po celém světě. Vybírat můžete hotely nejvyšší kvality, hostely, penziony i apartmány pro jednotlivce i skupiny téměř neomezené velikosti. Nabízíme také ubytovací kapacity v našich vlastních hotelech v Praze a Krkonoších.

Letenky

  • Díky spolupráci s významnými leteckými společnostmi umíme zajistit speciální podmínky a snížení ceny pro letenky do celého světa. Cestovat s námi mohou jednotlivci i skupiny ve všech třídách od economy, přes business až po privátní lety. Vždy můžete využít i doprovodných služeb jako doprava na letiště, pronájem auta v cíli cesty, ubytování, cestovní pojištění a podobně. Našim zákazníkům nabízíme snadnou rezervaci a nadstandardní servis a podporu po celý den, mimo pracovní hodiny i v noci.

Půjčovna aut

  • Potřebujete se pohodlně a bezstarostně přesouvat z místa na místo? Rádi vám zprostředkujeme pronájem požadovaného automobilu ve vaší cílové destinaci. Samozřejmě s veškerým pojištěním a dalšími náležitostmi.

Cestovní pojištění

  • Bez cestovního pojištění se dnes opravdu cestovat nevyplatí. Za pár korun můžete mít jistotu, že o vás bude v případě potřeby postaráno. Svěřte tyto potenciálně nepříjemné starosti do našich rukou a vy se s klidem soustřeďte na úspěšné splnění svého cíle.

Vlaková doprava

  • Moderní vlakové soupravy představují kromě letadel nejrychlejší a nejspolehlivější způsob cestování. Mimo rychlost nabízí cestování vlakem další výhody. Mezi ty největší patří palubní služby včetně internetu a možnost se v klidu věnovat své práci i během cesty. Zastupujeme francouzské železnice SNCF a jejich proslulé vlaky TGV, jejichž služby vám rychle a bezproblémově zprostředkujeme. Spolupracujeme samozřejmě i s dalšími dopravci a vlakem s námi můžete cestovat po celé Evropě. Umíme vyjednat podmínky uzpůsobené potřebám vaší firmy. Pro cestování v České republice nabízíme speciální tarif neomezených zpátečních jízdenek.

Transfery

  • Potřebujete se dostat na letiště nebo kamkoliv jinam? Žádný problém. Vyzvedneme vás na vámi požadovaném místě a dopravíme do cíle. Rychle, pohodlně a za přívětivou cenu. V kterýkoliv den a jakoukoliv hodinu.

Vízové služby

  • Letíte do země, do které potřebujete víza? Vyhněte se hodinám stráveným na úřadech. Veškerá víza a požadované papírování do všech zemí na světe pro vás s přehledem zajistíme. Nejste si jistí, zda víza potřebujete? Obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme.
Mám zájem o spolupráci:
Kontaktujte nás!
Letenky a služební cesty

objednavky@oktours.cz
www.okletenky.cz