Letenky a služby - SP

Letenky a servis
pro zajištění služebních cest

Letenky

Máme bohaté zkušenosti s firemním cestováním. Nabízíme komplexní řešení jak pro individuální služební cestu na jednu noc, tak kompletní servis incentivní turistiky. Zajistíme vše potřebné i pro Vaše obchodní partnery a kolegy.

Služby

Letenky

  • Díky spolupráci s leteckými společnostmi umíme zajistit speciální podmínky a snížení ceny. Vždy můžete využít i doprovodných služeb jako doprava na letiště, pronájem auta v cíli cesty, odbavení, výběr sedačky, cestovní pojištění a podobně. Našim zákazníkům nabízíme snadnou rezervaci a nadstandardní servis a podporu po celý den, mimo pracovní hodiny i v noci. Korporátním zákazníkům nabízíme nejen osobní servis, ale i možnost online objednávek a zcela unikátní řešení služebních cest TripGate. Pro individuální cestující máme on-line rezervační systém na okletenky.cz

Ubytování

  • Našim klientům nabízíme ubytování v ubytovacích zařízeních všech kategorií po celém světě.

Půjčovna aut

  • Rádi vám zprostředkujeme pronájem požadovaného automobilu ve vaší cílové destinaci. S veškerým pojištěním a dalšími náležitostmi.
  • Pro aktuální nabídku půjčoven aut pokračujte zde

Cestovní pojištění

  • Bez cestovního pojištění se dnes opravdu cestovat nevyplatí. Za pár korun můžete mít jistotu, že o vás bude v případě potřeby postaráno.

Vlaková doprava

  • Moderní vlakové soupravy představují kromě letadel nejrychlejší a nejspolehlivější způsob cestování. Spolupracujeme s významými dopravci, jako jsou České Dráhy nebo SNCF (TGV). Umíme vyjednat podmínky uzpůsobené potřebám vaší firmy. Pro cestování v České republice nabízíme speciální tarif neomezených zpátečních jízdenek.

Transfery

  • Potřebujete se dostat na letiště nebo kamkoliv jinam? Vyzvedneme vás na požadovaném místě a dopravíme do cíle. V kterýkoliv den a jakoukoliv hodinu.

Vízové služby

  • Letíte do země, do které potřebujete víza? Vyhněte se hodinám stráveným na úřadech. Veškerá víza a požadované papírování do všech zemí na světe pro vás s přehledem zajistíme. Nejste si jistí, zda víza potřebujete? Obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme.